Kontaktai

 

Autoservisas

Kalniškės g. 2, LT- 62175 Alytus
Tel.:    +370 315 566 20

E-paštas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.                   

Darbo laikas:


 

Automobilių plovykla

Naujoji g. 27a, LT- 62175 Alytus

Tel.:    +370 698 27225

Darbo laikas:

 

Techninė pagalba

 Tel.:    +370 698 55969

Darbo laikas:

Visą parą

 

Direktorius

Svajūnas Rusinas

Mob. +370 698 55966

E-paštas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

UAB Automedika – tai lyderiaujantis lengvųjų automobilių ir mikroautobusų autoservisas Alytuje.  Platus produktų ir paslaugų asortimentas, ilgametė patirtis, žinomi ir vertinami produktai, visa tai mums leidžia pasiūlyti įvairių paslaugų ir operatyviai reaguoti į klientams iškilusias problemas. Savo servise naudojame naujausią kompiuterinę įrangą, kuri padeda greitai ir tiksliai surasti gedimus bei juo pašalinti. Galime pasiūlyti ne tik automobilio remonto, bet ir įvairius dalių restauravimo darbus. Kartu su  partneriais galime pasiūlyti jums geriausias sąlygas kėbulo remonto darbams ir užtikrinti tinkamą darbų kokybę. Esame sudarę sutartis su draudimo įmonėmis dėl draudiminių įvykių metu apgadintų automobilių remonto.

Rūpinkitės savo ir keleivių saugumu iš anksto. Profilaktiškai atlikite automobilio patikrą bei galimo gedimo diagnostiką. Mūsų specialistai pakonsultuos visais rūpimais klausimais bei atliks visus reikalingus automobilio remonto darbus. Autoservisui priklauso plovykla, tad esant poreikiui galite nusiplauti automobilį. Jums pageidaujant suteiksime pakaitinį automobilį.

Mūsų tikslas - atlikti automobilio aptarnavimo ar remonto paslaugą taip, kad klientas liktų patenkintas ir vėl norėtų atvykti į autoservisą, kai ateis laikas kitam automobilio aptarnavimui ar remontui.

Mūsų klientai – tai didžiosios ir sėkmingai dirbančios Lietuvos įmonės. Džiaugiamės, kad nuolatiniai klientai mus vertina už profesionalumą, patikimumą ir kokybę. Siekdami pateisinti klientų pasitikėjimą, nuolat investuojame į darbuotojų kvalifikaciją bei diagnostikos ir remonto įrangą.

 

Skambinkite, rezervuokite atvykimo laiką, konsultuokitės rūpimais klausimais, teiraukitės dėl atliekamų darbų trukmės bei kainos. Laukiame Jūsų!

 

 
Read 11802 times Last modified on Thursday, 16 July 2015 14:41